ארגון לוויות

אף על פי שמדובר בתהליך טבעי שמהווה חלק משרשרת החיים, עדיין קשה לנו להתמודד עם מוות. במיוחד כאשר מדובר במוות של יקירנו ואהובנו. במקרה כזה, כל מוות נוחת עלינו בהפתעה ומטלטל אותנו, גם אם ידענו על קיומה של אפשרות זו מראש. על מנת שתהליך ארגון לוויות יהיה "קל" ומאורגן יותר, חשוב לבחור בחברה מנוסה ומאורגנת שתחסוך מכם כאבי ראש בימים הקשים והכאובים בחייכם. לכן, הבחירה בחברת פיני – שירותי קבורה תחסוך מכם את הדאגה לפרטים הטכניים של ארגון הלוויה כדי שתוכלו להתמקד באבלכם ללא דאגות נוספות.

 

מה כולל תהליך ארגון לוויות?

תהליך ארגון לוויות הינו תהליך מורכב הדורש מומחיות בטיפול בפרטים השונים. בראש ובראשונה, יש צורך בהעברתו של הנפטר אל בית לוויות. תהליך זה דורש התמחות בהעברת הנפטר באמצעות כלי תחבורה מותאם, המצויד במעלון, כיסאות ומיטות מתאימות.

כמו כן, תהליך הארגון כולל גם את תיאום ההלוויה מול המוסדות השונים. כדי לעשות זאת, יש צורך בקבלת רישיון קבורה, בהדפסת מודעות אבל ובתכנון תהליך ההלוויה. תכנון וניהול הטקס יתבצע בהתאם לאופי השקפותיכם והשקפותיו של המנוח. לעיתים, יש צורך להתאים את פתרון הקבורה למצבים מיוחדים כמו לדוגמא, במצב שבו נרשת קבורה אזרחית או קבורת אנשים חסרי דת ועוד. במקרה כזה, על חברת שירותי הקבורה להתאים טקס הלוויה ייחודי – טקס אזרחי, טקס רפורמי וכדומה.

ניהול תהליך טקס ההלוויה כולל דאגה טכנית – שולחנות שתייה, מערכות ישיבה, כיפות, פתרון הצללה במקרה הצורך, זרי פרחים, פרחים להנחה על הקבר ועוד. כך, תוכלו לתכנן טקס קבורה הולם ליקירכם בכדי להיפרד ממנו באופן מכובד.

 

מדוע חשוב לבחור בחברה מנוסה?

אין ספק שמדובר ברגע משמעותי, כואב וחשוב מאין כמותו. לצערנו, בחירה בחברה שאינה מנוסה תקשה על קיומו של התהליך ותדרוש מכם טרטור פיזי ונפשי כחלק מההתעסקות בביורוקרטיה. לעומת זאת, בחירה בחברה מנוסה תאפשר לכם למקד את כוחותיכם הנפשיים לתהליך ההתאבלות בזמן שכלל הסידורים מטופלים באופן מקצועי, מאורגן ומסודר. כך, תיאום התהליך יתבצע בידי צוות מיומן ומנוסה בתפעול אירועי אבל אשר קשוב לכאבכם ולצורכיכם.

למעלה

צרו עימנו קשר

ּ