בית העלמין קיבוץ עינת

הלוויה היא מאורע עצוב. אין ספק שמלבד היותה מאורע עצוב, היא דורשת לא מעט תכנון. תהליך תכנון הלוויה, מרגע שהאדם נפטר, הוא תהליך בירוקרטי לכל דבר הגובל בהוצאת מודעות אבל, רישום הנפטר אצל הגורמים הרלוונטיים בכדי שיכירו בו כנפטר, העברת הנפטר אל בית הלוויות וכמובן, תכנון טקס הלוויה. כאשר מדובר בקיבוצים, ישנו נוהל קיבוצים מסודר הנוגע ללוויות. קבורה בבית העלמין קיבוץ עינת, תנוהל על ידי חברי הקיבוץ האחראים על תחום הלוויות בקיבוצם. בכדי שההלוויות ינוהלו כראוי, הקיבוץ נמנה בין לקוחותיו של פיני שירותי קבורה.

קבורה בבית עלמין קיבוץ עינת

הקבורה בבית העלמין של קיבוץ עינת, היא קבורה פרטית, הרלוונטית לכל חבר קיבוץ. כאשר חבר קיבוץ נפטר, הקיבוץ אמור לדאוג להלוויה מסודרת, להוצאת מודעות אבל ולאחראיות על כל מה שקשור לצד הטכני של רישום הנפטר בגורמים הרלוונטיים ועוד. מכיוון שמדובר בקיבוץ ויש צורך לבצע כל קבורה באופן המכבד והראוי ביותר, נעזר הקיבוץ בשירותיו של פיני שירותי קבורה. רק עם פיני שירותי קבורה, כל הלוויה מאורגנת ומסודרת באופן הראוי ביותר, החל מתחילתה ועד סופה.

שירותי קבורה

לפיני שירותי קבורה לקוחות רבים, אחד מלקוחותיו הוא קיבוץ עינת. פיני שירותי קבורה דואג לכל מה שכרוך בתהליך הטכני של העברת הנפטר לבית הלוויות, ארגון טקס הלוויה בהתאם לרצון המשפחה, רישום הנפטר כנפטר אצל הגורמים הרלוונטיים לכך וסידור כל הפרטים הבירוקרטים הנדרשים לצורך קבורה.

קיבוץ עינת נמנה בין לקוחותיו של פיני שירותי קבורה, מכיוון שידוע שעם פיני כל לוויה מאורגנת בצורה המכובדת והראויה ביותר לאדם שנפטר. לכן, אם חלילה, נפטר אדם קרוב או אהוב ואינכם מעוניינים לעסוק בבירוקרטיה וכל בפרטים הטכניים הרלוונטיים לקבורה, צרו קשר עם פיני שירותי קבורה ותוכלו לדעת שהכל מנוהל באופן הטוב ביותר.

למעלה

צרו עימנו קשר

ּ