העברת נפטרים

אדם קרוב נפטר ובני משפחתו שקועים באבל עמוק על הליכתו בטרם עת. סידורי ההלוויה הם רבים ויש לדאוג לכל הנושאים אשר קשורים אליה. טרם ההלוויה יש צורך להעביר את גופת הנפטר אל חדר הקירור שם היא תאוחסן עד למועד ההלוויה. העברת נפטרים מתבצעת על ידי רכב אמבולנס מיוחד שנועד למטרה זו, תוך מתן כבוד למת וללא טלטולים מיותרים. פיני – שירותי קבורה מחזיקים בציוד המתאים על מנת לבצע את ההעברה בצורה המקצועית ביותר. כל מה שנחוץ זה לפנות אלינו ונעמוד לשירותכם ללא כל עיכובים.

 

מה הוא תהליך העברת נפטרים?

בחיינו ישנן חוויות שלא נרצה לחוות אותן, אך לעיתים עלינו לעמוד גם במטלות אלו. כאשר אדם קרוב נפטר בדירתו, ישנה דחיפות מסוימת להעבירו כמה שיותר מהר למקום מתאים ולהתחיל לארגן את סידורי ההלוויה. את הפעולה הפשוטה לכאורה כדאי להפקיד בידי חברה מהימנה אשר יש לה את כל הכלים על מנת לבצע העברת נפטרים ללא סיבוכים מיותרים.

ישנם שני מקומות שאליהם ניתן להעביר גופת נפטר:

  • העברה אל בית ההלוויות (משם יצא גם מסע ההלוויה).
  • העברה אל חדר הקירור (במקרה שבו ההלוויה נדחית או מתעכבת).

היות שבדרך כלל מדובר באדם קרוב ואהוב שהלך לעולמו, ניתן לשער שלא תהיה לכם את מידת הסבלנות לטיפול בכל הפרוצדורות אשר כרוכות בסידור העברת הגופה. הפתרון האידאלי במצב זה הוא חברה מקצועית, המצוידת בצוותים מיומנים שיעשו זאת בשבילכם.

העברת נפטרים

למה כדאי לדאוג במהלך ההלוויה

אירוע הלוויה הוא אירוע עצוב וכואב לכל מי שלוקח בו חלק. על מנת להקל על המשתתפים ניתן לארגן אוהל או שמשיות שיגנו על האבלים מפני פגעי מזג האוויר. מומלץ להצטייד במים קרים ואפילו בכיסאות לאנשים שאינם מסוגלים לעמוד שעות ארוכות על הרגליים.

ישנן דרכים שונות לבצע את טקס ההלוויה כך שכל אחד יוכל לבחור את הטקס הרצוי לו על פי אמונתו (בהתאם לקבורה יהודית, קבורה אזרחית ועוד). בסופו של דבר יש לכבד את רצונו של המת ולקבור אותו בדרך שאותה היה מעדיף. העברת הנפטר תתבצע תוך מתן כבוד רב וללא עיכובים מיותרים.

למעלה

צרו עימנו קשר

ּ