קבורה אזרחית מחיר

במדינת ישראל ישנם מספר סוגי קבורה. הקבורה המסורתית נהוגה לפי המסורת היהודית, והקבורה האזרחית מתאימה לבני משפחות המעוניינים לקבור את יקיריהם בטקס חופשי משלהם. קבורה אזרחית מחיר משתנה בין חברה לחברה. אצלנו בחברת פיני – שירותי קבורה תוכלו לקבל שירותים איכותיים במחירים הוגנים, לצד שירותים נלווים דוגמת פתרונות המשדרגים את השהייה ליד הקבר: הצללה, שמשיות, מערכות הגברה, כיסאות או זרי פרחים.

 

הגורמים המשפיעים על קבורה אזרחית מחיר

קבורה בארץ הקודש אינה זולה ועלולה להסתכם בכמה אלפי שקלים. עם זאת, ניתן בהחלט למצוא פתרונות זולים יותר. אלה כמה מבין הגורמים שעשויים להשפיע על מחיר הקבורה האזרחית:

  • מיקום הקבר – חלקת שדה היא החלקה המועדפת על רבים, שכן מדובר בקבר פרטי הממוקם תחת כיפת השמים. אך עד מהרה מגלים רבים כי החלקה הזו יקרה. משום כך, הם מחפשים אופציות זולות יותר דוגמת קבורה בקומות או בתוך כוכים.
  • נפטר אשר אינו נחשב לתושב ישראל – נפטר זה אינו זכאי לקבורה בחינם, ולכן העלות גבוהה יותר.
  • בקשות חריגות – לעתים מבקשת משפחתו של הנפטר לקבור את יקירה בחלקה מסוימת. במקרה זה, המשפחה עלולה לשלם יותר על הקבורה.
  • הובלת הנפטר – ישנם מקרים שבהם מקום הקבורה רחוק ממקום פטירתו של המת. אז נדרשת המשפחה לשלם תשלום נוסף על הובלת האדם לקבורה.
  • סוג התכריכים – על פי רוב קוברים את הנפטר בתכריכים פשוטים שאינם עולים כסף רב. עם זאת, לעתים המשפחה מבקשת לקבור את הנפטר בתכריכי פשתן איכותיים או בארון קבורה בעיצוב מיוחד.

קבורה אזרחית מחיר

למי מתאים להיקבר בקבורה אזרחית?

מאז שב-1996 חוקקה מדינת ישראל חוק המתיר לכל אדם להיקבר בכל דרך שיבחר, ללא קשר לדת או גזע. רבים ניצלו את ההזדמנות ופנו לביצוע טקס קבורה במסגרת זו. על פי רוב, מדובר ביהודים אשר אינם מעוניינים להיקבר לפי הטקס היהודי הנהוג על פי ההלכה, יהודים המעוניינים להיקבר בארון וקהילתם אינה מתירה להם זאת, תושבי ישראל אשר אינם נחשבים ליהודים על פי ההלכה (שאמם אינה יהודייה) או אזרחים אשר אינם שייכים לעדה דתית מוכרת בישראל.

למעלה

צרו עימנו קשר

ּ